Чалханоглу два пута матирао Милинковић-Савића у победи Интера

Фудбалери Интера савладали су Торино 2:0 у мечу 34. кола Серије А.

После прославе титуле у претходном колу, "неро-азури" се нису опустили против Торина.

Гости су се држали на "Ђузепе Меаци" све до 49. минута, кад је Адријен Тамезе добио црвени картон због фаула у позицији последњег играча одбране.

Интерови играчи су искористили играча више, а нарочито је заблистао Хакан Чалханоглу. Турски интернационалац је прво затресао мрежу Вање Милинковића-Савића у 56. минуту, па и четири минута касније из једанаестерца.

Сем Милинковића-Савића на голу, српски репрезентативац Иван Илић је такође одиграо цео меч за Торино.

Нови првак Серије А је стигао до 89 бодова и повећао бодовну разлику у односу на Милан и Јувентус, који су дан раније одиграли без голова.

Торино је са 46 бодова на средини табеле на 10. месту.

Реми Болоње и Удинезеа

Фудбалери Болоње и Удинезеа ремизирали су резултатом 1:1 у мечу 34. кола Серије А.

Удинезе је повео у првом минуту надокнаде првог полувремена преко Мартина Пајера.

Посао домаћима у другом полувремену додатно је отежао црвени картон Сема Беукеме у 64. минуту.

Међутим, Болоња је успела да изједначи у 78. минуту преко Алексиса Салемакерса који је уједно поставио и коначан резултат меча.