Омладинци Браге победили Партизан у мечу баража за осмину финала ЛШ младих

Омладинци Партизана поражени су у Београду од екипе Браге резултатом 2:0 (0:0) у утакмици баража за осмину финала Уефа Лиге шампиона младих.

Стртелци за госте били су Роџер Фернандеш у 64. и Афонсо Дуарте у 91. минуту. У првом полувремену играчи Партизана препустили су посед Браги и чекали прилику за контранапад.

Одрбана домаћег тима је била одлично организована, па гости нису успевали да дођу до прилике за шут. Других 45. минута Партизан је отворио агресивније и већ у уводним минутима успео да дође до шансе преко Јовановића који је шутирао поред гола.

Акција гостију у 64. минуту је преломила утакмицу, пошто је Фернандеш био прецизан за 1:0. "Црно-бели" су након тога више нападали, играли агресивно, што је оставило простора Браги да развија контранападе, а један такав искористио је Дуарте у 91. минуту.