Реал у Браги уписао нова три бода, Наполи тријумфовао у Берлину

Фудбалери Реала уписали су и трећу победу ове сезоне у Лиги шампиона, пошто су у трећем колу Групе Ц славили у Браги 2:1. Наполи у Берлину бољи од Униона минималним резултатом.

Не толико резултатски убедљив, али врло сигуран тријумф извојевали су фудбалери Реала у Браги и тако задржали стопроцентни учинак после три кола у Лиги шампиона.

Реал је контролисао игру и резултат, иако је португалски тим имао неколико прилика да дође до још неког поготка и тако изненади фаворита у овој утакмици и овој групи.

Родриго је у 16. минуту донео предност Реалу, коју је у 61. минуту меча дуплирао Џуд Белингем.

Брага се брзо вратила у игру и само два минута касније смањила резултат.

Реалу су на овом мечу поништена три поготка, а Винисијусу је досворан вероватно најмањи офсајд у новијој историји фудбала, макар откако се офсајд линија повлачи полуаутоматски.

Брага је то покушала да искористи, али је у неколико наврата добро интервенисао Кепа на голу "краљевског клуба", који је тако дошао до трећег тријумфа у такмичењу.

Наполи је у Берлину дошао до изузезтно важне победе у борби за пласман у наредну фазу, а стрелац јединог поготка на мечу против Униона био је Ђакомо Распадори у 65. минуту утакмице.

У врло динамичном мечу било је прилика на обе стране, али су Наполитанци без Виктора Осимена дошли до бодова и до друге победе у такмичењу, док је немачки тим уписао и трећи пораз.