"Орлићи" заборавили катастрофу у Нотингему и победили у Северној Ирској

Млада репрезентација Србије савладала је као гост Северну Ирску 2:1, у утакмици квалификација за Европско првенство. Голове за "орлиће" постигли Лучић у првом и Пантовић у другом полувремену.

После катастрофалног пораза од Енглеске пре неколико дана, млада фудбалска репрезентација Србије збила је редове и дошла до победе у Северној Ирској 2:1.

Изабраници Душана Ђорђевића одиграли су добар меч, утисак је да је тријумф морао бити и убедљивији, али је најважнија реакција после болног пораза у Нотингему и уписана три бода.

Србија је повела у 15. минуту голом Владимира Лучића после лепе соло акције, а минималним вођством "орлоћа" се отишло на полувреме.

Северна Ирска изједначила је у 51. минуту, када је Мекгакин прецизно извео једанаестерац.

Србија је ипак стигла до тријумфа и три бода голом Милоша Пантовића у 87. минуту утакмице.

Млади српски фудбалери сада заузимају треће место на табели Групе Ф са шест бодова из три утакмице, колико има и Енглеска. Украјина је прва са три победе из три утакмице.